حسن کربلایی در واکنش به فیلم اظهارات اخیر آیت الله قربانی درخصوص مجتمع آدینه رشت اظهار کرد: این ساختمان آدینه در رشت، هیچ ربطی به مقام معظم رهبری ندارد، رهبری انقلاب اصولاً مخالف اینگونه کارها هستند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه آقای قربانی و مجرد معلوم الحال به اتفاق دست به چنین اقدامی زده اند، گفت: من هشت سال پیش هم این موضوع را گفتم و خطرات این نوع تصمیمات را به مدیران استان گوشزد کردم.

وی در ادامه ابراز نمود: از آقای قهرمانی مرحوم که استاندار وقت بود تا فریدونی شهردار رشت و عظمتی فرماندار و دستگاه های نظارتی دیگر همه مقصر هستند و نباید اجازه می دادند چنین عمارتی بر خلاف قوانین جاری کشور ساخته شود.

کربلایی با اشاره به اینکه اگر کسی بگوید این عمارت مربوط به ولی فقیه است، فرافکنی کرده است، خاطرنشان کرد: نباید مسئولیت تخلفات و ندانم کاری های سالیان متمادی را به گردن دیگر نهادها و اشخاص انداخت.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان همچنین افزود: امیدوارم با توجه به روشن شدن تخلفات صورت گرفته در زمین، بنا، پروانه، عوارض و… که معمولا با نظارت آقای قربانی به عنوان شخص زین العابدین قربانی و اقدام مجرد بوده است، هرچه زودتر مدیران کشور به این موضوع رسیدگی کرده و رضایت خریداران مغازه ها را جلب کنند.

منبع: نوای رودبار