به گزارش خبرنگار انتخاب خبر، مهربان بودن حسي است كه در همه‌ي نقاط جهان وجود دارد و انسان‌ها جداي از نژاد، زبان و فرهنگ، اين حس را خرج مي‌كنند؛ درست مثل گروه بانوان وابسته نظامي كه به گروه مالگ(MALG) معروف هستند.

این بانوان صبح روز ۲۲ بهمن ماه امسال هم‌زمان با روز جشن پيروزي انقلاب اسلامي درمركز توانبخشي بچه‌هاي آسمان حضور پيدا كردند و با مهرباني‌، خنده را روي لبان كودكان اين مركز نشاندند.

رئيس هیئت امنا خیریه بچه های آسمان در حاشيه‌ي بازديد بانوان وابسته‌ي نظامي به خبرنگار انتخاب خبر گفـت: در اين بازديد، مركز توانبخشي بچه‌هاي آسمان ميزبان بانوان مهرباني از كشورهايي چون برزيل، ونزوئلا، لهستان، الجزاير، اندونزي، هند، پاكستان و آلمان بود.

حسن نقابی افزود: در جريان اين بازديد، ميهمانان مركز پس از عيادت از كودكان با آنها عكس يادگاري گرفتند و از اينكه براي نگهداري از اين فرشته‌هاي خداوند، پرسنل مركز از جان و دل مايه مي‌گذارند ابراز خشنودي كردند.

وی همچنین ضمن تشکر از میهمانان خارجی که در جشن و شادی روز ۲۲ بهمن با مددجویان این موسسه همراه شدند و با روشن کردن ۲۲ شمع به نشانه یوم الله ۲۲بهمن؛ روز پیروزی انقلاب شکوهمند، به میهمانان خارجی حاضر خاطر نشان کرد: امروز برای تمام ایرانیان روز افتخار و غرور ملی است روزی که عملا استقلال، آزادی را به معنای واقعی کلمه بدست آورديم و مردم شریف ایران به انقلاب خود افتخار و این روز را دوست می دارند.

نقابی ادامه داد: این دلیل حضور افتخار آمیز و برگزاری جشن در این روز خاص است همانطور که شما روز استقلالتان را جشن می گیرید ولی ما اعتقاد داریم انقلاب ایران متعلق به تمام محرومین و مستضعفین جهان است. به امید پیروزی حق بر باطل در سراسر جهان.

بازديد چند ساعته‌ي گروه بانوان وابسته نظامي كه همراه همسرانشان در مركز حضور پيدا كرده بودند با اهداي گل و شيريني و همچنين پرداخت کمک های نقدي و غيرنقدي از سوی آنان پایان یافت و اعضای این گروه از مدیريت مركز توانبخشي بچه‌هاي آسمان و همه‌ي پرسنل تقدير و تشكر كردند.

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/s1.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/s4.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/s3.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/s2.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/s6.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/ss1.jpg

http://bachehayeaseman.org/wp-content/uploads/2018/02/ss2.jpg