مراسم میهمانی مهربانی با هدف ترغیب بنگاه های اقتصادی در بستر مسئولیت اجتماعی جهت انجام امور انسان دوستانه با حضور مديران و نمايندگاني از شركت هاي: مهان، ستاره اول، آگه سازان، الو پیک، سانتک آرکا صنعت و پیشتاز زمان و همچنین روزنامه کائنات و سازمان ملی بهره وری در تاريخ ١١ اسفند ماه در محل هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

در این مراسم از شرکت های جدید الورود در بستر مسئولیت اجتماعی كه در سال ٩٦ همراه بچه هاي آسمان بودند(شركت الو پيك، شركت ستاره اول، شركت آدين چرم، شركت ژاهو، *٧٨٠* ) تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در حاشیه این مراسم، دکتر داریوش شکیبی، مدیرعامل موسسه خیریه «بچه‌های آسمان» در گفت و گو با خبرنگار انتخاب خبر گفت: این مراسم با هدف تقدیر و تشکر از نیکوکاران، به خصوص شرکت هایی که در طول سال گذشته این خیریه را حمایت مالی کردند؛ برگزار شده است.

aseman jashnehsan 1

وی ادامه داد: خوشبختانه مردم ایران همیشه نیکوکاری را پیشه خود ساخته اند و همیشه حامی مجموعه معلولین «بچه های آسمان» بوده اند و همین که خیرین در کنار خیریه «بچه های آسمان» حضور داشته باشند، باعث دلگرمی کارکنان و مدیران این موسسه است.

شکیبی ضمن تشکر از همه خیرینی که به مردم محروم کمک می کنند، تصریح کرد: بنگاه های اقتصادی همواره در بستر مسئولیت اجتماعی خود در امور خیریه همکاری می کنند.

مدیرعامل موسسه خیریه «بچه‌های آسمان» بیان کرد: برنامه آینده موسسه خیریه «بچه های آسمان» این است که به کمک خیرین بتوانیم برای مجموعه «بچه های آسمان» محل سکونت دائمی راه اندازی کنیم.

وی افزود: در این مراسم از بنگاه های اقتصادی فعال در خیریه «بچه های آسمان» مانند: شرکت الوان ثابت، الوپیک، تجارت الکترونیک، پارسیان، تاپ، آدین چرم، شرکت تبلیغاتی ژاهو، 780 و... تقدیر شد. این بنگاه های اقتصادی در کنار توسعه اقتصادی در حدود 16 میلیون تومان به خیریه کمک کردند.

شکیبی ادامه داد: در این آیین، مقرر شد خیرین برای ساخت قطعه زمینی که سازمان زمین و مسکن استان تهران در اختیار موسسه آسمان گذاشته شده کمک کنند. این موسسه شامل سه ساختمان و دو شعبه موسسه استیجاری است که هزینه های زیادی را بر دوش موسسه گذاشته تا بتوان دو شعبه استیجاری موسسه را به تحت این ملک درآورد تا دیگر اجاره ای برای آن ها پرداخت نشود.

مدیرعامل موسسه خیریه «بچه‌های آسمان» با اعلام میهمانان این مراسم اظهار داشت: در این آیین، بهناز شفیعی قهرمان در رشته موتور سواری و فریده هادوی سرمربی تیم بسکتبال بانوان جمهوری اسلامی ایران و هنرمندان به نام کشورمان همچون پویا امینی، کنگرلو، پوریا تابان و بهنام برار کمدین، خانم ساده(سازمان بهره وری ایران)، علی محجوب(شرکت مهان)، شعشعانی(ستاره همراه اول)، شریفی(شرکت آگه سازان)، اصغر زاده و خانم زارع(روزنامه کائنات)، بهتری(الو پیک)، مجتبی حسین پور(شرکت سان تک آرکا صنعت) و مرجان ایرانی(شرکت پیشتاز زمان) نیز حضور داشتند. همچنین خانم ساده، نماینده سازمان ملی بهره وری ایران هم پیرو طرح مسئولیت اجتماعی شرکت ها در این مراسم به خیریه کمک کرد.

لازم به ذکر است؛ در این آیین، جمعی از مسئولان سازمان‌های دولتی و غیردولتی با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی خود نسبت به حمایت از موسسه خیریه معلولین بچه های آسمان اقدام کردند و در حاشیه برگزاری این مراسم، تابلوهای نقاشی و هنری کودکان موسسه آسمان به همت خیرین خریداری شد.

aseman jashnehsan 2

aseman jashnehsan 3

aseman jashnehsan 4

aseman jashnehsan 5

aseman jashnehsan 6

aseman jashnehsan 7