انتخاب خبر: گروه همدلانه شهرزاد به ملاقات معلولان ذهنی در آسایشگاه رفتند.

مهربانی در همین نزدیکی

به گزارش خبرنگار انتخاب خبر؛ در همین شهر، در همین نزدیکی، آدم‌هایی هستند که چشم انتظارند؛ چشم انتظار مهربانی و لبخندی که وقتی به دیدارشان می رویم به آنها هدیه می‌دهیم. حالا در همین روزگار پرفراز و نشیب، گروهی از هنرمندان دست به دست هم داده اند تا مهربانی را به آدم‌هایی که چشم انتظار نیکی دیگران هستند هدیه دهند.

مهربانی در همین نزدیکی

گروه همدلانه شهرزاد با حضور گلشید بحرایی، هوشنگ فرهنگ، داریوش فرهنگ، فرشید نوابی و پویا خاندان فعالیت خود را آغاز کرده است. به عنوان اولین قدم خیر، این گروه در روز چهارشنبه 30  دی ماه با حضور در یکی از آسایشگاه‌های معلولان ذهنی به ملاقات این بیماران خوش قلب رفت.

هوشنگ فرهنگ که مانند برادر کوچکترش داریوش فرهنگ، هنرمندخوش ذوق کشورمان درکارهای هنری دستی در آتش دارد در گفت و گویی اختصاصی با انتخاب خبر می‌گوید: ازآنجایی که توجه و رسیدگی به بیماران معلول ذهنی یکی از وظایف مهم انسان ها به خصوص هنرمندان است، با جمعی از دوستان هنرمند در قالب گروه همدلانه شهرزاد به یکی از آسایشگاه‌های معلولان ذهنی رفتیم تا ساعتی را در کنار این بیماران بگذرانیم.

مهربانی در همین نزدیکی

وی در ادامه گفت: در این دیدار وقتی از مشکلات زیادی که این عزیزان با آن دست به گریبان هستند مواجه شديم تصمیم گرفتیم برای کمک به این عزيزان و برداشتن باری از روی دوش مسئولان زحمت کش، بازارچه خیریه‌اي  را به نفع این بیماران برپاکنیم.

به امید خدا هماهنگی‌های لازم برای برپایی این مراسم در حال انجام است و به زودی زمان برگزاري اين بازارچه خيريه را از طریق پایگاه خبری- اطلاع رسانی انتخاب خبر که حامی کارهای نیکوکارانه است اعلام خواهیم کرد و منتظر مردم مهربان ایران هستیم که در کنار هنرمندان عزیزی که در این مراسم شرکت خواهند داشت کاری برای این معولان ذهنی انجام گيرد.

مهربانی در همین نزدیکی

گلشید بحرایی بازیگری که در کنار کارهای هنری‌اش در فعالیت های خیرخواهانه نیز فعالیت دارد درباره تشکیل گروه همدلانه شهرزاد به انتخاب خبر می‌گوید: نام این گروه از دختر عزیزم شهرزاد گرفته شده است که متاسفانه چند سال پیش از بین ما رفت و حالا قصد دارم با کمک دیگر دوستان هنرمندم و فعالیت های خیرخواهانه، گرهی از گره مشکلات مردم باز کنیم تا با این کار روح دخترم و دیگر اموات خیرین درآرامش قرار بگیرد.