به گزارش رکنا، پنج شنبه هفته گذشته خبر گم شدن سلاله در همه جا پیچید تا اینکه پس از چند ساعت جسد بی جان این کودک ۵ ساله پیدا شد. در ادامه عکس قاتل و انگیزه های قتل سلاله را بخوانید.

بعد از ظهر پنجشنبه اردیبهشت ماه سال جاری خبر گمشدن دختر بچه ۵ ساله ترکمندر روستای گری آق قلا پیچید و نگرانی ها برای تکرار جنایت شبیه به آتنا، کیانا،ندا، ابولفضل، ستایش و …ایجاد شد تا اینکه چند ساعت بعد مشخص شد نگرانی همچین بی مورد هم نبودهو سلاله قربانی کینه توزی شرور باسابقه آن شهرستان شده است.

http://persianv.com/havades/wp-content/uploads/sites/15/2018/04/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%87-500x282.jpg

عکس سلاله

س از گم شدن سلاله مردم و ماموران انتظامی روستای گری آق قلا از توابع استان گلستانجستجو خود را آغاز کردند و بعد از ۲ ساعت جسد بی جان سلاله را در خرابه های این روستا درحالی که به دست و پاهایش بسته بود پیدا کردند.

قتل سلاله
این جنایت خیلی سریع در رسانه ها منتشر شد و چند ساعت بعد مرد ۴۰ ساله ای از اهالی آن روستابه عنوان مظنون اصلی این قتل بازداشت و در بازجویی ها به قتل سلاله ۵ سالهاعتراف کرد. این مرد ۴۰ ساله معتاد به موادمخدر شرور معروف آن منطقه است.

پدر بزرگ سلاله با اشاره به اینکه قاتل سابقه شرارت نیز داشته است و تمام افراد منطقهاز دست این مرد عاصی بودند، گفت: ما سریع به فکر افتادیم که حتما کار او باشد واین باعث شد تا به او شک کنیم و پس از دستگیری قاتل اعتراف کرد کهپس از ربودن سلاله، او را به یکی از انبارهای منطقه منتقل و پس از بستن دست وپاهایش او را خفه کرده است. پزشکی قانونی هم علت مرگ سلاله را هم خفگی اعلام کرد.

پس از اعلام علت مرگ سلاله همه منتظر جواب پزشکی قانونی بودند که آیا قاتل شیطان صفت،دختر بچه معصوم را مورد آزار و اذیت قرار داده است یا خیر؟ همه منتظر جواب بودند کهرییس کل دادگستری استان گلستان خیلی صریح عنوان کرد که قاتل به سلاله تجاوز نکرده است و انگیزه این شرور ۴۰ ساله را سرخوردگی اجتماعی و انتقام جویی دانست.

دلیل انتقام گیری کثیف قاتل سلاله
قاتل در بازجویی ها گفت:برای درخواستی به منزل یکی از اقوام کودک رفتم اما با پاسخ منفی آن خانواده روبرو شده ام.این رفتار من را ناراحت کرد و در آنجا بود که فکر انتقام جویی افتادم،می خواستم از اهالی این خانه انتقام بگیرم و برای همین سلاله که از بستگان این خانواده بوددزدیدم و پس از انتقال به انبار خانه یکی از روستاییان که در منزل نبودند، خفه کردم.

http://persianv.com/havades/wp-content/uploads/sites/15/2018/04/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%87-3-500x281.jpg

قتل سلاله ، دختر ترکمن

قاتل سلاله در ادامه اعترافاتش گفت: قصد دفن کردن جنازه در زمین های اطراف روستا را داشتم که بلندگوی مسجد اعلام کرد که سلاله گم شده است. پس از شنیدن این خبر از این تصمیم منصرف و جنازه را در انبار همان خانه ای که سلاله را کشته بودم رها و از روستا خارج شدم.

رئیس کل دادگستری گلستان تاکید کرد: دستگاه قضایی پرونده های این چنینی را با حساسیت ویژه دنبال می کند و به زودی با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه ارسال خواهد شد.

http://persianv.com/havades/wp-content/uploads/sites/15/2018/04/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%87-2-500x281.jpg
قاتل سلاله