site address

فرهنگ و هنر

انتخاب خبر: با تلاش حميدرضا حاج فرج، تهيه كننده نمايش مجردها و ديگر عوامل اين اثر هنري تولد 70 سالگي رضا رويگري بازيگر سينما وتلوزيون جشن گرفته شد.
انتخاب خبر: به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است .حسن اسدي با سرودن اين بيت شعر خبر از پايان اجراي نمايش زيرزمين داد.
انتخاب خبر: دي‌ماه براي فرخ‌زادها ماه آغاز است و پايان. ماه آغاز است چون فروغ، اولين ستاره‌‌ هنري‌شان در اين ماه متولد شد و ماه پايان است چون پوران، آخرين عضو خانواده هنرمندشان در اين ماه چشم از جهان فرو بست، آن هم درست يك‌ روز پس از تولد فروغ. روز نهم دي‌ماه پوراني از دنيا رفت كه سال‌هاست دنياي...
انتخاب خبر: «شاهدخت و هیزم شکن» اولین سیاه بازی زنان در آمفی تئاتر جام جم اجرا خواهد شد.
گفتگو با آناهیتا زینی وند، کارگردان
انتخاب خبر: همزمان با ۵ دی ماه و فرا رسیدن زاد روز بهرام بیضایی به همین مناسبت مراسمی با حضور هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون، اعضا شورای شهر، چهره های اجتماعی و سیاسی در تالار مشاهیر تئاتر شهر تهران بر گزار گردید.
انتخاب خبر: همزمان با ۵ دی ماه و فرا رسیدن زادروز بهرام بیضایی به همین مناسبت مراسمی با حضور هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون، اعضا شورای شهر، چهره های اجتماعی و سیاسی در تالار مشاهیر تئاتر شهر تهران بر گزار گردید.
انتخاب خبر: پیمایش های جهانی، سوگمندانه نشانگر آن است که ایران در زمره ناشادترین سرزمین های پهنه گیتی قرار گرفته است.
گفتگو با بانو فرحناز یقینی، هنرمند نگارگر و زرنگاره چیره دست
انتخاب خبر: كتاب «بي دل هوا»، رماني كه برحاشيه‌ي جنگ تحميلي به قلم زهرا سعيدي بازيگر سينما و تلوزيون نگاشته شده است رونمايي شد.
انتخاب خبر: آيت‌ا... هاشمي به «آرمان» گفت: «اقليتی تندرو هستند كه خيال مي‌كنند همه اصلاحات باید بر سر مسائل هنري از جمله موسيقي باشد كه مثلا چرا آقاي شجريان می‌خواند. شجریان خوب مي‌خواند و انسان از خوب خواندن خوشش مي‌آيد.
انتخاب خبر: نام موسيقي سنتي ايران اين روزها بيش از هر زماني به نام محمدرضا شجريان گره خورده است.
انتخاب خبر: به گزارش خبرنگار فولاد، در مراسمی با حضور قائم مقام مدیرعامل و معاونت حمایت و سلامت خانواده اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، مدیر کمیته امداد شهرستان مبارکه، نمایندگان فولاد مبارکه و جمعی از مسئولین کمیته امداد، فولاد مبارکه در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود با اهدای...
انتخاب خبر: در مراسم اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد که همزمان با تهران در پنج استان گیلان، مرکزی، خراسان شمالی، هرمزگان و سواحل مکران برگزار شد، از سوی محی الدین بهرام محمدیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور، با اهدای لوح تقدیر و تندیس از شرکت فولاد...
انتخاب خبر: چند روزي است كه در فضاي مجازي، پستي با اين مضمون منتشر شده است كه نمايش پري باد به خاطر عدم استقبال و فروش بليط فقط تا چند روز ديگر روي صحنه مي‌رود. اما وقتي به سراغ عوامل اين نمايش رفتيم خبري از تعطيلي نمايش نبود و آنها خود را براي حضور درجشنواره فجر آماده مي‌كردند.

آخرین اخبار

نیازمندی ها

دعوت به همکاری

پایگاه خبری انتخاب خبر از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@entekhabkhabar.ir مکاتبه فرمایند.

نظرسنجی

با توجه به حجم گسترده تخریب محیط زیست ایران، با تشکیل ائتلاف سبز و تشکیل دادگاه های محیط زیست در جهت دفاع از محیط زیست رنجور کشور موافقید؟