به گزارش انتخاب خبر، یکی از معضلات جامعه امروزی، مصرف مواد مخدر به خصوص ماده‌ی مخدر شیشه است. عمق فاجعه تا جایی است که اثرات مخرب این ماده‌ی مخدر در جامعه بازتاب گسترده ای داشته است. از این رو مدتی است هنرمندان دست به کار شده‌اند که با تولید آثار اجتماعی و آموزنده در مقابل این پدیده‌ی شوم اجتماعی که گریبان جوانان کشورمان را گرفته است بایستند.

در همین راستا شهرام اسدزاده نویسنده و کارگردان از نگارش فیلمی به نام «طاق باز»، خبر داده است. او در گفت وگوی اختصاصی با انتخاب خبر می‌گوید: خوشبختانه نگارش و بازنویسی این سناریو را به پایان رسانده ام و قرار است این اثر با یک بازیگر در یک لوکیشن، به‌صورت تک‌سکانس فیلمبرداری شود.

dokh.shal.gher2

این کارگردان در رابطه با بازیگر «طاق باز» گفت: چون تنها یک شخصیت در این سناریو گنجانده شده است به‌دنبال بازیگری هستم که بتواند فشار فیزیکی و روانی که در حین کار با آن مواجه می‌شود را طاقت بیارد چون واقعاً کمتر بازیگری می‌تواند از پس 90 دقیقه بازی مداوم برآید.

وی در ارتباط با مضمون و حال ‌و هوای این اثر سینمایی اظهار داشت: قصه اصلی این اثر به‌ صورت فلش‌بک و فلش‌فوروارد به توهمات درونی و بیرونی فردی معتاد در محیط پیرامون خودش می‌پردازد که سناریوی آن توسط خودم به نگارش درآمده است.

اسدزاده با اعلام این‌که این اثر با معیار و شاخص‌های سینمای جهان ساخته خواهد شد، گفت: وسواس و دقت زیادی روی سناریوی این اثر در زمان نگارش اعمال شده است که همین حساسیت زمان فیلمبرداری فیلم هم وجود خواهد داشت تا بتوانیم این اثر نمایشی را به مطرح‌ترین فستیوال‌های دنیا ارسال کنیم.

این سناریست و فیلمساز با اشاره به این‌که به‌دنبال تأمین سرمایه برای ساخت این اثر بوده است خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایطی مهیا شود تا هرچه سریع‌تر بتوانم پیش‌تولید رسمی این سناریو را آغاز کنم.