به گزارش انتخاب خبر، اولین نمایش سیاه‌بازی ایران پس از سالها به نام شاهدخت و هیزم شکن قرار است توسط گروه دختران آریایی از دهم دی‌ماه تا سی دی‌ماه به مدت 20 روز در ساعت 18 در آمفی تئاتر جام جم روی صحنه اجرا شود.

آرزو میررحیمی مدیر تولید و تهیه کننده این اثر هنری به انتخاب خبر می‌گوید: این اولین سیاه بازی زنان در ایران است که به نوبه‌ی خود ابتکاری نو به شمار می آید. در این نمایش سیاه بازی تمام هنرپیشه‌ها بانوان هستند که به صورت مردپوش ایفای نقش می‌کنند.

shahdokht hizom

وی در ادامه با اشاره به این نکته که در این نمایش حتی نوازندگان کمانچه و تنبک که به صورت زنده اجرا می‌کنند نیز از بانوان هستند افزود:این گروه تمرینات خود را از چهار ماه پیش آغاز کرده و به امید خدا با 7 بازیگر این اثر هنری لحظات شادی را برای شما ثبت خواهند کرد.

میررحیمی می‌گوید: گلشید بحرایی در نقش شاهدخت، مارال قادری در نقش مبارک، هانیه مقدم در نقش وزیر، شقایق دلشاد در نقش جلاد، الینا گلچین در نقش هیزم شکن، دنیا بابا علیا در نقش راوی و کنیزو آروز کشاورز در نقش سلطان بازی خواهند کرد.

این نمایش سیاه بازی برای دانشجویان با تخفیف همراه بوده و دوستداران این اثر هنری می‌توانند برای تهیه بیرون از سایت تخفیفان، تیوال، سینما تیکت و یا به صورت حضوری بلیط تهیه کنند.