انتخاب خبر: به گزارش ایسنا؛ ظهر امروز چهارشنبه ۲۳فروردین نرگس کلباسی فعال اجتماعی، مؤسس مؤسسه کودکان پریشان و شهروند ایرانی الاصل است که در طی یک اتفاق به قتل یک کودک هندی متهم شده بود که با پیگیری‌های وزیر امورخارجه ایران و همچنین حمایت فعالان اجتماعی و مردم ایران توانست از اتهامات وارده تبرئه...
انتخاب خبر: عصر امروز(جمعه 15 بهمن ماه) "مراسم آغاز به کار و اعلام موجودیت کانون عالی زنان و توسعه پایدار ایران" و رونمایی از "کتاب پیام فوری از مادر زمین، زنان را گرد آورید و دنیا را نجات دهید" در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد.
انتخاب خبر: به پايان آمد اين دفتر حكايت همچنان باقي است .حسن اسدي با سرودن اين بيت شعر خبر از پايان اجراي نمايش زيرزمين داد.
انتخاب خبر: همزمان با ۵ دی ماه و فرا رسیدن زاد روز بهرام بیضایی به همین مناسبت مراسمی با حضور هنرمندان تئاتر، سینما و تلویزیون، اعضا شورای شهر، چهره های اجتماعی و سیاسی در تالار مشاهیر تئاتر شهر تهران بر گزار گردید.
انتخاب خبر: اکران فیلم آس و پاس با حضور بازیگران و عوامل فیلم در سینما عصر جدید خیابان طالقانی برگزار شد.
انتخاب خبر: اکران خصوصی فیلم جاودانگی با حضور بازیگران و عوامل فیلم و هنرمندان در سینما فرهنگ برگزار شد.
انتخاب خبر: مراسم اکران فیلم های کوتاه ناصر تقوایی از کارگردان بزرگ سینمای ایران با حضور گسترده هنرمندان، بازیگران و مردم در موزه سینما برگزار شد.
گروه رفتگران طبیعت در سال ۱۳۹۱ با همت کاظم نجاریون و جمعی از دوستانش فعالیت های محیط زیستی خود را اغاز کردند.
عکس از: سید محمد آل احمد
انتخاب خبر: جشن کیف مهربانی در سالن شهید حیدری تهران به نفع کودکان بی سرپرست و بدسرپرست برگزار شد.
انتخاب خبر: نمايش كمدي اجتماعي مرده فروش براي اولين بار در ايران توسط گروه اكو درحال اجرا است.
انتخاب خبر: یک شنبه شب هفته جاری، جمعي از هنرمندان كشورمان با حضور در سالن شهيد حيدري تهران كه به خانه مشق معروف است، حمايت خود را از كودكان كار اعلام كردند.

آخرین اخبار

نیازمندی ها

دعوت به همکاری

پایگاه خبری انتخاب خبر از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@entekhabkhabar.ir مکاتبه فرمایند.

نظرسنجی

با توجه به حجم گسترده تخریب محیط زیست ایران، با تشکیل ائتلاف سبز و تشکیل دادگاه های محیط زیست در جهت دفاع از محیط زیست رنجور کشور موافقید؟